Rozvoz realizujeme iba Malacky/Kostolište a vybrané obce na Záhorí podľa plánu rozvozu. V prípade, že sa obec nenachádza v našom pláne rozvozu, bude objednávka automaticky zmenená na osobný odber.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8.00-16.30 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Tatranska mineralka 0,7L sklo

Tatranská minerálka 0,7l - prírodná minerálna voda JE CHUTNÁ, VÝNIMOČNÁ... SLOVENSKÁ. TATRANSKÁ MINERÁLKA celková mineralizácia: 95 mg/lprírodný voľný... celý popis
Dostupnosť
Skladom
vratný obal - PET fľaša
0,15 €
1,32 €
1,10 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:51 00515 NE
EAN kód:8588000970049
Kompletné špecifikácie

Tatranská minerálka 0,7l - prírodná minerálna voda

JE CHUTNÁ, VÝNIMOČNÁ... SLOVENSKÁ.

TATRANSKÁ MINERÁLKA

celková mineralizácia: 95 mg/l
prírodný voľný CO2: 1 394 mg/l
výdatnosť zdroja: 700 l/hod.
 

VÝROBCA: TANAWA s.r.o.Starý Smokovec 18097Vysoké Tatry

Krajina pôvodu: Slovensko

Objem: 700 ml

Sklo

 

Prejdete celý svet a len ťažko by ste v najlepších hoteloch alebo dobrých reštauráciách našli vodu s toľkými jedinečnými vlastnosťami, ako ich má TATRANSKÁ MINERÁLKA. Toto sú dôvody:

Jej výnimočnosť spočíva predovšetkým v absolútnej čistote. Svetová unikátnosť vyplýva z toho, že neobsahuje žiadne ani len mikrobiologické znečistenie. Týka sa to odberov priamo z prameňa a taktiež aj z náhodného výberu už naplnených fliaš.

Má neuveriteľne vyvážený a zároveň ideálny nízky obsah rozpustných minerálov, čo ju predurčuje k celodenému a aj každodennému pravidelnému pitiu. Je rovnako vhodná pre deti aj pre dospelých. Za svoje zloženie vďačí hlavne nadmorskej výške prameňa (1 030 m.n.m.) a podložiu, cez ktoré vyviera – žula!

Za svoju lahodnú a nezameniteľnú chuť vďačí hlavne ideálnemu obsahu prírodnému oxidu uhličitého (CO2). TATRANSKÁ MINERÁLKA je široko ďaleko jediná, ktorá obsahuje výlučne len prírodný CO2. Nie je dosýcovaná umelým (poškodzujúcim) COani ináč upravovaná.

TATRANSKÁ MINERÁLKA – Slovenský pramenitý poklad

Umiestnenie prameňa (tiež budovy plničky), relatívna malá výdatnosť prameňa, nezameniteľná chuť a viaceré jedinečné vlastnosti z nej robia veľmi vzácnu,žiadúcu a svetovo prémiovú vodu, ktorá je vhodná pre všetky druhy gastronómie. TATRANSKÁ MINERÁLKA je najvhodnejšia či už sa jedná o priateľské posedenie pri víne, reprezentačné stretnutie alebo rodinné slávnostne podujatie.

Sme hrdí, že po viac, ako 60 rokoch sa nám podarilo obnoviť a uviesť do života vodu, ktorá bola v Európe už po stáročia veľmi známa a podávaná pri každej významnej príležitosti. Aj Mária Terézia ju pravidelne pila a ponúkala pri výnimočných udalostiach.

TATRANSKÁ MINERÁLKA je v poslednom období tradičným symbolom kvalitného pohostinstva na akciách, ktoré sa odohrávajú pod záštitou Slovenskej republiky na rôznej medzinárodnej úrovni. Je nám cťou prezentovať náš región na tak významných podujatiach.

TATRANSKÁ MINERÁLKA je ľuďmi už veľmi vyhľadávana a s pôžitkom aj vychutnávana.

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka podpora
0903 175 311 (Po-Pia, 8.00-16.30 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Kde nás nájdete

Štefana Čulena 6

901 01  Malacky

Map
Kontakty
Logo
Zákaznícka podpora
(Po-Pia, 8.00-16.30 hod.)